Wznowienie kolejnej książki dzięki serialowi

Kto jak kto, ale Wydawnictwo Zysk doskonale wie, jak umiejętnie dokonywać wznowień przy okazji wchodzenia serialu na antenę. Oficyna od pewnego czasu wydaje nowe edycje Pieśni Lodu i Ognia George’a R.R. Martina, jednak nie spieszy się – kolejne tomy w nowej oprawie graficznej pojawiają się dopiero, gdy nowe serie wchodzą na antenę HBO.

Tym razem wznowienie dotyczy książki Wirus autorstwa Chucka Hogana i Guillermo del Toro. Prawa pierwotnie przysługiwały Naszej Księgarni, która wydała tę powieść w 2010 roku. Serial pojawi się w ramówce 13 lipca na antenie stacji FX. Poniżej przeczytać możecie opis nowego wydania książki, oraz obejrzeć trailer produkcji telewizyjnej.

Darmowy fragment możecie zaś przeczytać tutaj.

wirus

ZAWSZE TU BYŁY. WAMPIRY.

CZEKAŁY W UKRYCIU, ALE TERAZ NADSZEDŁ ICH CZAS.

DRAPIEŻNY INSTYNKT POPCHNIE JE DO NAJBARDZIEJ OKRUTNYCH CZYNÓW.

W MIESIĄC UNICESTWIĄ AMERYKĘ. A POTEM CAŁY ŚWIAT.

W Nowym Jorku ląduje samolot z Berlina. Kontrolerzy lotu nie są w stanie nawiązać łączności z pilotami. Drzwi pozostają zamknięte, a ze środka maszyny nikt nie wysiada. Wezwana na miejsce lądowania ekipa z Centrum Zwalczania i Prewencji Chorób, z Ephraimem Goodweatherem na czele, znajduje na pokładzie tylko śmierć. Spośród ponad dwustu pasażerów żyje tylko czworo z nich. W samolocie nie znaleziono żadnych trujących substancji, a ofiary wyglądają jakby spały. Co mogło spowodować śmierć tylu osób? Ponadto śledczych i patologów już wkrótce zaniepokoją zmiany zachodzące w ciałach. Tajemnic jest coraz więcej, a towarzyszy im rozprzestrzeniająca sie epidemia wampirzego wirusa. Wizjonerski twórca nagrodzonego trzema Oscarami Labiryntu Fauna i zdobywca nagrody im. Dashiella Hammetta puszczają w ruch diabelską maszynę, która pędzi z oszałamiającą prędkością. Przed Nami pierwsza część trylogii o krwiopijcach. Niebawem zrobi się głośno o serialowej adaptacji, którą wyreżyseruje Guillermo del Toro!

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!