Nowe niepokojące pozycje Neuhaus i Campbell

Zabójca biorący na celownik (dosłownie!) niewinne starsze osoby i nastolatka, która po ucieczce z domu musi zmierzyć się prawdą na temat człowieka, który ją „uratował” – seria Gorzka Czekolada nie przestaje zaskakiwać czytelników, oferując im intrygę i literacki suspens na najwyższym poziomie.

Nakładem wydawnictwa Media Rodzina ukazały się właśnie dwie nowe powieści w serii: Żywi i umarli, najnowszy kryminał znakomitej niemieckiej pisarki Nele Neuhaus oraz Uwięziona – powieść obyczajowa Drusilli Campbell, znanej polskim czytelnikom autorki poruszającej Dobrej siostry.

 

Zywi_i_umarli.indd

Nele Neuhaus

Żywi i umarli

przekład: Anna i Miłosz Urbanowie

liczba stron: 608

format: 135×205 mm

oprawa miękka ze skrzydełkami

Nele Neuhaus w najlepszym wydaniu – wiarygodne postaci, akcja trzymająca w napięciu. W szóstej części serii wraz z Pią Kirchhoff śledzimy snajpera – zabójcę uderzającego zawsze z ukrycia, często ze znacznego oddalenia.

Przesyła on policji specjalnie przygotowane nekrologi z informacją, dlaczego dana osoba musiała zginąć. Ofiary to niewinni ludzie, bliscy osób, które snajper chce ukarać. Morderca terroryzuje ludność Frankfurtu i okolic, uderzając systematycznie i precyzyjnie i nie dając policji chwili wytchnienia.

 

Uwieziona.inddDrusilla Campbell

Uwięziona

przekład: Monika Popławska

liczba stron: 272

format: 135×205 mm

oprawa miękka ze skrzydełkami

Bohaterka książki, Madora, już jako siedemnastolatka wpadła w kłopoty z narkotykami i mężczyznami. Przerażona światem i wyalienowana od rodziny i przyjaciół, uciekła z Willisem, by przez kilka lat prowadzić życie z dala od wszystkich. Jednak gdy Willis porywa i więzi ciężarną nastolatkę, Madora czuje się rozdarta pomiędzy miłością do mężczyzny, a świadomością tego, co jest dobre a co złe. W końcu będzie musiała stawić czoła prawdzie i dokładnie przyjrzeć się swojemu życiu…

 
Źródło: informacja prasowa Media Rodzina

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!