Nowa książka E. L. James w Polsce 10 września!

E. L. James zrobiła świetny prezent na dzień dziecka – ogłosiła w mediach społecznościowych, że napisała nową książkę o Christianie Greyu. Zatytułowana jest nader enigmatycznie: Grey, a ukazać ma się w Stanach 18 czerwca, czyli w dzień urodzin tytułowego bohatera. W Polsce na półki sklepowe trafi 10 września nakładem wydawnictwa Sonia Draga.

Image4Czy jest to kolejna część serii, prequel, czy jeszcze coś innego? Na razie James nie ujawnia wiele, ale podkreśla, że ta pozycja to odpowiedź na prośby i oczekiwania czytelników, które do niej docierają. Jakie to prośby? Autorka twierdzi, że coraz więcej kobiet chciałoby poznać tę historię, lecz opowiadaną z punktu widzenia Christiana Greya. I tak się stanie – teraz to Pan Grey przedstawi nam swój punkt widzenia.

E. L. James podkreśliła, że Christian jest wielowymiarową, skomplikowaną postacią, a czytelnicy od zawsze byli zafascynowani jego motywacjami, żądzami, jak i trudną przeszłość. Ponadto każdy, kto kiedykolwiek był w związku wie, że zawsze są dwie strony medalu – dwie opowieści. Tym razem poznamy tę drugą.

Nowa książka E. L. James zostanie wydana przez Vintage Books w miękkiej okładce oraz w tym samym czasie jako ebook. Przypomnijmy, że dotychczas na świecie sprzedano ponad 125 milionów egzemplarzy trylogii, a kolejna ekranizacja z Jamiem Dornanem i Dakotą Johnson trafi na ekrany kin w 2017 roku.

 

Źródło: The Hollywood Reporter

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!