Kolorowanka z „Gry o Tron”

Zniszczyliśmy już dzienniki, przekonaliśmy się, że książka nie jest książką, w końcu pracowaliśmy nad swoją kreatywnością w pracy i kolorowaliśmy sekretne ogrody (ta ostatnia pozycja sprzedała się już w nakładzie ponad miliona egzemplarzy, o czym pisaliśmy tutaj). Teraz czas na kolejne uderzenie – tym razem kierowane do fanów George’a Martina lub jego prozy przeniesionej na ekrany przez HBO.

aaaSam autor aktualnie nadzoruje prace nad powstaniem kolorowanki, która będzie przedstawiała czterdzieści pięć najbardziej ikonicznych motywów z Pieśni Lodu i Ognia. Pozycja pojawi się jesienią tego roku i będzie przeznaczona oczywiście dla dorosłych. Otrzymają oni czarno-białe szkice miejsc, postaci, scen czy innych charakterystycznych elementów z powieści.

Wcześniej pojawiły się nieoficjalne kolorowanki, które były chętnie nabywane, toteż wydawca uznał, że najwyższa pora zaproponować czytelnikom produkt prosto ze źródła. Wpisuje się to w szaleńczy, ogólnoświatowy trend wydawania podobnych pozycji – zdaje się, że każde wydawnictwo już go dostrzegło i chce zbić na nim fortunę. Dla fanów może to być nieco frapujące, ponieważ część z pewnością wolałaby, by Martin poświęcił więcej czasu na pisanie Wichrów zimy. Mamy jednak nadzieję, że to pomoże mu się zrelaksować i zdwoić wysiłek pisarski nad nową książką.

Spekuluje się, że ze względu na wielkie zamiłowanie autora do uśmiercania swoich postaci, nabywcom kolorowanki najbardziej przydadzą się czerwone kredki.

Źródło: The Guardian | Fot. twipzdeeauxilia via flickr

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!