„Dziewczyny, które zabiły Chloe” 2 listopada w Polsce!

Alex Marwood – Dziewczyny, które zabiły Chloe

Uznana przez Stephena Kinga za jedną z najlepszych książek roku.

dziewczyny-ktore-zabily-chloeNIEPOKOJĄCY THRILLER, KTÓREGO NIE SPOSÓB WYRZUCIĆ Z PAMIĘCI

 

KSIĄŻKA NOMINOWANA DO INTERNATIONAL THRILLER WRITER AWARDS W ROKU 2013, 

NAGRODZONA EDGAR ALLEN POE AWARD W 2014

Letni poranek 1986 roku. Dwie jedenastolatki spotykają się tego dnia po raz pierwszy w życiu. Wieczorem obie zostają oskarżone o morderstwo. Ponad dwadzieścia lat później, dziennikarka Kirsty Lindsay, pracuje nad reportażem na temat seryjnego mordercy, grasującego w nadmorskim kurorcie. W trakcie zbierania materiałów spotyka przypadkiem sprzątaczkę Amber Gordon.

Kirsty i Amber spotykają się po raz pierwszy od tego strasznego dnia, który odmienił na zawsze ich losy. Są gotowe zrobić wszystko, by nie odkryto ich dawnej tożsamości, nie zrujnowano im życia, by chronić swoje rodziny. Jednak przeszłość postanawia się o nie upomnieć… Kobiety będą musiały zmierzyć się z dawnym koszmarem i dokonać  trudnych wyborów.

PREMIERA 4 LISTOPADA

O autorce:

Bez tytułuAlex Marwood to pseudonim dziennikarki, publikującej w prasie brytyjskiej. Jej pierwsza książka, The Wicked Girls, okrzyknięta została literacką sensacją i w pełni zasłużenie zdobyła prestiżową nagrodę Edgara Allena Poe dla najlepszej powieści w 2014 roku i była nominowana do nagrody Międzynarodowego Stowarzyszenia Autorów Thrillerów w 2013 roku. Alex mieszka w południowym Londynie, pracuję nad swoją trzecią (po The Killer Next Door) powieścią kryminalną.

 

 

Strona WWW:

http://www.alexmarwood.com
Źródło: informacja prasowa wydawnictwa Albatros

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!