Konkurs z wydawnictwem Drageus – 3 egzemplarze „Red Rising: Złota krew” do wygrania!

Feniks

 

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Na adres redakcja@booknews.pl przesłać wiadomość, w temacie wpisując „Red Rising„, zaś w treści udzielając odpowiedzi na pytanie:

Jaki zawód wykonuje główny bohater powieści, Darrow?

Konkurs trwa od 11 marca do 1 kwietnia do północy (postaramy się nie robić nikomu prima aprilis). Aby wziąć udział, należy mieć miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Adresy zwycięzców zostaną opublikowane na głównej stronie serwisu. Organizatorami są booknews.pl oraz Drageus Publishing House.

Zachęcamy również do odwiedzenia profilu wydawnictwa na Facebooku, gdzie znaleźć można wiele innych konkursów oraz aktualności związanych z wydanymi, oraz planowanymi tytułami.

 

Opis wydawcy:

Czasem, żeby pokonać tyranów trzeba stać się jednym z nich…

 

Darrow jest zwykłym górnikiem w kolonii na Marsie. No, może nie takim zwykłym, bo wykonuje niebezpieczną pracę Helldivera. Jednak należy do najniższej kasty.W dodatku nie ma ambicji, żeby przebić się wyżej, zresztą w jego świecie to zwyczajnie niemożliwe. Człowiek rodzi się i umiera dokładnie w tym samym miejscu, w tym samym układzie. Lecz nagle w życiu Darrowa zdarza się coś, co sprawia, że wszystko staje na głowie, a niemożliwe staje się możliwe. Nieszczęście może człowieka przytłoczyć, ale może też zeń wydobyć niesamowitą energię. Dopiero kiedy chłopak wyrywa się z ciasnych ograniczeń kolonii, zaczyna dostrzegać, jak funkcjonuje świat, w którym przyszło mu żyć. W dodatku może w tym świecie zostać bogiem… a właściwie jednym z bogów. Jednak aby to osiągnąć, musi walczyć, zapomnieć w dużej mierze, kim był przedtem.
 
Pierce Brown przedstawia uniwersum pełne skrajności. To rzeczywistość obca nam, choć oparta na nieobcych podstawach. Autor nabudowuje świat na doskonale znanych nam mitach, z tym że to ludzie są tutaj zarówno bogami, jak i ostatnią mierzwą, bezwzględnie wdeptywaną w ziemię. Brown w mistrzowski sposób prowadzi akcję, trzymając czytelnika w ciągłym napięciu. I jeśli nawet ktoś podczas lektury zyska pewność, że wie, co się za chwilę zdarzy, tak naprawdę jest w błędzie.

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!