Co w tym tygodniu zawojowało listy bestsellerów w Stanach?

The Chase (Pościg) autorstwa Janet Evanovich oraz Lee Goldberga uplasowało się w tym tygodniu na szczycie listy bestsellerów Publishers Weekly. Jest to kolejna powieść, w której pojawia się zręczny manipulator Nicolas Fox oraz twarda agentka specjalna FBI, Kate O’Hare. The Chase stanowi drugą część czterotomowego cyklu.

Wydawca zapowiada, że o ile w poprzedniej książce (The Heist, niewydana w Polsce) temperatura była wysoka, tutaj osiągnie proporcje nuklearne. Czytelnicy będą mieć do czynienia z rządowymi tajemnicami, które zaczynają wychodzić na światło dzienne, a prócz tego, otrzymają Nicolasa Foxa w swym najlepszym, przebiegłym wydaniu. Wraz z agentką O’Hare rozpoczną śledztwo pod przykrywką, by ująć najniebezpieczniejszych przestępców na świecie… i zapobiec międzynarodowemu kryzysowi, który może raz na zawsze pogrzebać dobre relacje Chin z USA.

Przypomnijmy, że Lee Goldberg jest najbardziej znany jako jeden z twórców Detektywa Monka (jest także autorem 15 książek o tym bohaterze). Janet Evanovich (właść. Janet Schneider) jest zaś autorką kojarzą głównie z seriami kryminałów o Stephanie Plum, które systematycznie trafiały na listy bestsellerów New York Timesa oraz Amazona.

Źródło: Publishers Weekly

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!