Johnny Depp zagra w ekranizacji J.K. Rowling

7721260-3Takie wiadomości ze świata filmowo-książkowego szczególnie lubimy. Wprawdzie premiera spin-offu Harry’ego Pottera – Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – jeszcze przed nami, ale już pojawiają się informacje na temat drugiej odsłony nowej serii. I to informacje całkiem ciekawe, okazuje się bowiem, że Johnny Depp oficjalnie dołączył do obsady sequela Fantastycznych zwierząt.

Dla tych, którzy nie są na bieżąco: jest to ekranizacja historii autorstwa J.K. Rowling, w której protagonistą jest Newt Scamander. Reżyseruje David Yates, a główną rolę gra rewelacyjny Eddie Redmayne. Pojawiły się również informacje, że uważny widz w pierwszej części może dostrzec przewijającego się gdzieś na drugim planie Deppa – ostatecznie trzeba będzie jednak poczekać na premierę, by to potwierdzić. Film wchodzi do amerykańskich kin 16 listopada, a do polskich dwa dni później, 18.

Akcja rozgrywa się siedemdziesiąt lat przed wydarzeniami, które znamy z Kamienia filozoficznego, sama fabuła zaś koncentruje się na Newcie Scamanderze oraz jego przygodach w nowojorskim stowarzyszeniu czarownic i czarodziejów. Poniżej obejrzeć można trailer tej produkcji.

Źródło: Deadline

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!