Nowa książka Camilli Läckberg!

Do dziś niewiele osób na globie wiedziało, co oznacza termin Häxan. Kiedy jednak słowo to stało się równoznaczne dziesiątemu tomowi kryminalnej sagi Camilli Läckberg, obiegło cały świat. A co konkretnie oznacza? A raczej kogo? Odpowiedź jest prosta – Wiedźmę.

Książka zostanie opublikowana czwartego kwietnia i Camilla Läckberg podkreśla, że jest to najdłuższe dzieło, jakie stworzyła. Ale nie tylko objętościowo różni się od poprzedni tomów, autorka bowiem dodała, że to właśnie praca nad Wiedźmą kosztowała ją najwięcej wysiłku. Doceniła także wsparcie, jakiego w trakcie udzielali jej czytelnicy i podkreśliła, że są dla niej wszystkim.

Wraz z dziesiątym tomem kryminalnych zmagań Eriki i Patrika, także nowi czytelnicy otrzymają okazję, by uzupełnić swoje biblioteczki o całą serię – wydaną w zupełnie nowych okładkach. A jak długo będziemy musieli poczekać na polskie tłumaczenie? Wygląda na to, że różnica w datach premier wyniesie kilka miesięcy, polski przekład ma się bowiem ukazać na jesieni.Źródło: Camilla Läckberg FB

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!