Dziś premiera Diablo III: Nawałnica światła – zapraszamy do odsłuchania dwóch fragmentów

19 marca na półkach księgarń zadebiutowała książka Nate’a Kenyona, stanowiąca kolejną część w kanonie Diablo, opierającym się o kultową grę. Poniżej przedstawiamy dwa fragmenty do odsłuchania, oraz zapowiedź wydawcy.

 

Już dziś premiera Diablo III: Nawałnica światła!

Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów Diablo i miłośników fantasy!

Zanim zagracie w zbliżające się wielkimi krokami rozszerzenie Diablo III: Reaper of Souls, koniecznie poznajcie historię, która stanowi pomost między wydarzeniami znanymi z Diablo III a fabułą Reaper of Souls. Już od dziś w księgarniach powieść cenionego autora thrillerów Nate’a Kenyona Nawałnica światła!

W związku z premierą książki przedstawiamy drugi jej fragment, w którym możecie posłuchać, jak Jacob ze Staalgardu dostaje się w ręce kultystów i spotyka piękną czarownicę Shanar.

 

Diablo III: Nawałnica światła

Po klęsce Najwyższego Zła odradza się Królestwo Niebios. Rada Angiris odzyskała Czarny Kamień Dusz i strzeże przeklętego artefaktu gdzieś w głębi roziskrzonego Srebrnego Miasta. Ale tam, gdzie niegdyś panowała harmonia światła i dźwięku, teraz wkrada się przybierający na sile dysonans, który zwiastuje nadciągające niebezpieczeństwo. Tyrael, nie mając wyboru, składa los Niebios w ręce ludzi…

Książka ukazuje się nakładem wydawnictwa Insignis Media, które od 2014 roku jest polskim wydawcą książek firmowanych przez Blizzard Entertainment.

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!