28 dni świętowania 11. urodzin TaniaKsiazka.pl!

28 dni świętowania 11. urodzin TaniaKsiazka.pl

Księgarnia TaniaKsiazka.pl rozpoczyna świętowanie 11. urodzin. Z tej okazji zaplanowano liczne konkursy, promocje, gratisy oraz wydanie limitowanej, jubileuszowej serii gadżetów książkowych. Księgarnia będzie świętowała urodziny przez cały miesiąc, od 19 kwietnia 2017 r. aż do 17 maja 2017. Jedną z pierwszych interesujących promocji, która czeka na Klientów w tym czasie są “Uciekające rabaty”.

1,5 miliona zamówień

Urodziny TaniaKsiazka.pl to okazja do podziękowania dotychczasowym Klientom, uhonorowania tych najlepszych oraz wspólnego świętowania wielkiego wydarzenia w historii księgarni, jakim niewątpliwie są 11. urodziny. Księgarnia TaniaKsiazka.pl, jest firmą rodzinną, która od 11 lat buduje swoją silną pozycję na rynku księgarskim. Do tej pory zrealizowała blisko 1,5 mln zamówień, sprzedała ponad 4 mln produktów i nadal się rozwija.

28 dni świętowania 11. urodzin TaniaKsiazka.pl_4

Działalność księgarni została doceniona zarówno przez jurorów, jak i przez konsumentów. Już od kilku lat TaniaKsiazka.pl otrzymuje prestiżowe nagrody branżowe i konsumenckie, wśród których warto wymienić e-Gazele Biznesu i drugie miejsce wśród najlepszych sklepów internetowych w Polsce wybranych w Rankingu e-sklepów Ceneo 2016 (kategoria “Wybór użytkownika”). Ponadto księgarnia kilkukrotnie znalazła się wśród wyróżnionych sklepów w zestawieniach sklepów internetowych tworzonych przez Wprost i Money.pl.

28 dni świętowania 11. urodzin TaniaKsiazka.pl_1

Nie tylko sprzedaż

Ważnym elementem życia księgarni jest działalność charytatywna. Od 1 czerwca 2013, kiedy TaniaKsiazka.pl nawiązała współpracę z Fundacją „Pomóż Im”, na pomoc podopiecznych fundacji zostało przekazane ponad 130 tys. zł! Dzięki regularnemu wspieraniu Łukasz Kierus, przez wiele lat właściciel, a obecnie CEO TaniaKsiazka.pl, w 2015 r. został uhonorowany tytułem Mecenasa Dobroczynności.

28 dni świętowania

TaniaKsiazka.pl rozpoczęła świętowanie już 19 kwietnia. Tego dnia ruszyła promocja “Uciekające rabaty”. Zabawa polega na tym, że co dwa dni zmienia się wartość kodu zniżkowego obowiązującego od cen widocznych w księgarni. Największa, dodatkowa zniżka to 10% i obowiązuje ona w dniach 19-20 kwietnia 2017 r. włącznie. W ciągu następnych dni będzie się systematycznie zmniejszać. Promocja potrwa do 26 kwietnia 2017 r.

To nie jedyne urodzinowe atrakcje! Aż 28 dni zajmie świętowanie TanioKsiążkowych urodzin, a w trakcie ich trwania pojawią się kolejne promocje. Więcej informacji na ich temat będzie można znaleźć tutaj.

12 konkursów, książki do wygrania

Pierwszy konkurs ruszył 19 kwietnia i jest organizowany wspólnie z Wydawnictwem Rebis. Osoby biorące udział w zabawie mogą wygrać 20 książek tego wydawnictwa. Konkurs potrwa do 26 kwietnia. W tym samym czasie będzie aktywny kolejny konkurs – pojawi się na profilu Facebook Wydawnictwa Kobiecego. Będzie można wygrać 1o książek “Był sobie pies”, W. Bruce’a Camerona.

Łącznie przewidziano aż 12 konkursów, po trzy na każdy tydzień trwania urodzin. Oprócz konkursów z wydawnictwami i zaprzyjaźnionymi profilami na serwisach społecznościowych, pojawią się również, między innymi, konkursy dla osób zapisanych na newsletter oraz na Instagramie i blogu CoPrzeczytac.pl. Więcej informacji na temat konkursów będzie można znaleźć tutaj.

Gratisy do zamówień

Taniaksiazka.pl z okazji urodzin przygotowała limitowane gadżety, które będą dodawane bezpłatnie do wybranych zamówień. Na vlepkach, zakładkach, torbach i długopisach pojawią się zabawne, intrygujące lub lifestylowe napisy i grafiki. Bezpłatne gadżety będą dodawane we wskazanym przez księgarnię czasie, a informacja pojawi się na stronie atrakcji związanych z 11. urodzinami TaniaKsiazka.pl.

TaniaKsiazka.pl to przykład firmy, która powstała z pasji i wiary w sukces jej założycieli. Księgarnia obecnie realizuje dziesiątki tysięcy zamówień miesięcznie i zatrudnia 50 osób. W dobie spadającego czytelnictwa kolejny rok na rynku to sukces, który niewątpliwie warto świętować

28 dni świętowania 11. urodzin TaniaKsiazka.pl_2

28 dni świętowania 11. urodzin TaniaKsiazka.pl_3

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!