Nicholas Sparks odwiedzi Polskę!

Nicholas Sparks, władca serc i wyobraźni rzesz czytelniczek, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych powieściopisarzy na świecie.
Autor 19 powieści (z których 11 zekranizowano) dostępnych w ponad 50 językach, które na całym świecie sprzedały się w nakładzie ponad 105 milionów egzemplarzy!

W 2000 r. Nicholas Sparks został wybrany najseksowniejszym pisarzem przez magazyn „People”, a obecność każdej jego nowej powieści na szczycie listy bestsellerów „New York Timesa” to już reguła. Dwadzieścia lat po premierze jego debiutanckiego „Pamiętnika” do polskich księgarń trafia „We dwoje”, najnowsza, dziewiętnasta już powieść tego autora.

image007

W wieku trzydziestu dwóch lat, Russell Green ma to wszystko: wspaniałą żonę, uroczą sześcioletnią córkę, karierę dyrektora reklamy oraz przepiękny dom w Charlotte. Żyje jak we śnie, a centrum jego wszechświata jest czarująca żona, Vivian. Ale na lśniącej, idealnej powierzchnią tej idealnej bańki mydlanej zaczynają pojawiać się rysy… Ku rozpaczy i zaskoczeniu Russa, jego życie niespodziewanie wywraca się do góry nogami. W ciągu kilku miesięcy Russ traci żonę i posadę. Musi zająć się córką i zaadaptować do nowej nieznanej rzeczywistości. Przyjdzie mu zmierzyć się z nieznanym, pokonać własne słabości, sięgnąć po umiejętności, z których nigdy nie korzystał. Czeka go wielki emocjonalny test, ale też… niespodziewana nagroda.

Czasami koniec, to dopiero początek…

image011

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!