Ekranizacja winduje kolejną książkę

Kto słyszał o książce pewnego pastora zatytułowanej Heaven Is for Real? Pewnie jeszcze miesiąc, czy dwa temu, mało kto zgłosiłby się do odpowiedzi. Kilka lat temu, gdy książka zadebiutowała na półkach sklepowych, przykuła sporo uwagi, ale od tamtej pory echo publikacji zdążyło przebrzmieć.

Gdy tylko jednak sprzedano prawa wytwórni Sony, sprawa uległa diametralnej zmianie. Czytelnicy nie tylko przypomnieli sobie o historii czteroletniego chłopca, który doświadczył metafizycznego doznania podczas operacji, ale też zapragnęli dowiedzieć się więcej. Obecnie książka wspina na liście bestsellerów USA Today (skok z 25 na 13 miejsce, co zwiastuje, że będzie tylko lepiej).

Taki stan rzeczy ma miejsce, ponieważ 16 kwietnia wchodzi na ekrany kin ekranizacja tej pozycji, w której główne role grają Greg Kinnear oraz Connor Corum. Historia zaś opowiada o rzeczonym chłopcu, który w trakcie operacji ujrzał z góry najpierw chirurga, a potem swojego ojca, który modlił się w pokoju obok. Chłopczyk po przebudzeniu twierdził, że był w niebie i spotkał Jezusa.

Poniżej trailer produkcji, która niebawem wejdzie do kin.

 


 
Źródło: USA Today

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!