Niebawem pierwsza biografia Robina Williamsa

14711951329_dc080acfc5_oTajemnicą poliszynela w świecie książki było, że na tę wiadomość nie trzeba będzie długo czekać. Dziennikarz New York Times, Dave Itzkoff, ma napisać biografię aktora, który powiesił się w swoim mieszkaniu 11 sierpnia.

Itzkoff nie jest w tej materii nowicjuszem – pisał już o Williamsie na łamach NYT, a także przeprowadzał z nim wywiady. M.in. w 2009 roku, kiedy aktor przeszedł operację mięśnia sercowego. W rozmowie tej Robin Williams podkreślał, co zmieniło się w jego życiu przez to zdarzenie, podkreślając, że zaczął doceniać małe, wcześniej nieistotne rzeczy.

W oświadczeniu prasowym Dave Itzkoff powiedział, że aktor był dla niego „bohaterem świata kultury”, który w relacjach międzyludzkich nigdy się nie wywyższał i okazywał ciepło, oraz sympatię. Dziennikarz podkreślił, że jest bardzo wdzięczny za możliwość opowiedzenia historii Williamsa.

Data premiery nie została określona, ale można mniemać, że skoro informacja została podana do wiadomości publicznej, nie trzeba będzie długo czekać.

Źródło: The EW | Fot. Hot Gossip Italia

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!