Nowy Reacher 14 stycznia!

WIELKI POWÓT JACKA REACHERA: „SPRAWA OSOBISTA” Lee Childa w księgarniach od 14 stycznia 2015 r.

 

Konsekwentnie podnosi ciśnienie. „Sprawa osobista” jest powrotem do czystego stylu wcześniejszych powieści;
jedna z najlepszych książek o Jacku Reacherze.

Independent

image006dJack Reacher – niebezpieczny i inteligentny twardziel. Obdarzony poczuciem humoru. Bez wahania używający siły. Facet, któremu nie należy wchodzić w drogę. Typ niezależnego samotnika, który nigdzie nie może zagrzać miejsca. Pojawia się, rozwiązuje problem i odchodzi. Mężczyźni go podziwiają, kobiety za nim szaleją. Do grona największych fanów zaliczają się m.in. Stephen King, Ken Follet i Bill Clinton.

Sprawa osobista jest dziewiętnastą w serii książką o Jacku Reacherze, byłym majorze Żandarmerii Wojskowej Armii Stanów Zjednoczonych. Tym razem akcja przenosi się do Europy – Jack Reacher powraca więc do korzeni: jego dziadek, żołnierz armii francuskiej, walczył w I wojnie światowej w bitwie pod Verdun i nad rzeką Sommą, a matka należała do francuskiego ruchu oporu.

Nieznany sprawca strzela z dużej odległości do prezydenta Francji. Zamach jednak cudem się nie udaje. Snajper jest doskonałym zawodowcem, ma wielkie umiejętności strzeleckie, a w dodatku niebywały talent do kamuflażu, gdyż nie pozostawia po sobie żadnych śladów. Tylko jeden człowiek mógł dokonać tak zuchwałego czynu. Jack Reacher dopadł go już kiedyś i wsadził do więzienia. Teraz musi jednak zapolować na niego ponownie i unieszkodliwić na zawsze. Wyrusza śladami uciekiniera z Francji do Anglii, gdzie będzie musiał jednocześnie uniknąć zemsty snajpera i odkryć, kto stoi za zleceniem zamachu na głowę państwa.

 

 

Pierwsze miejsce na listach bestsellerów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii i RPA!

Rekordowa sprzedaż tradycyjnego i elektronicznego wydania książki w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii!

Prestiżowa hiszpańska nagroda Premio RBA dla najlepszej powieści kryminalnej 2014r. i nominacja do brytyjskiej National Book Award w kategorii: najlepszy thriller roku!

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!