Polska zapowiedź nowego tomu Pięćdziesięciu twarzy Greya

Na tę informację czekali… niektórzy. E. L. James zrobiła im wszystkim niespodziankę, publikując wieść znienacka na swoich profilach społecznościowych – dziś natomiast otrzymujemy oficjalną polską zapowiedź i okładkę, która nie różni się od oryginału. Czego by nie mówić o samej serii, projekt graficzny wygląda ciekawie i minimalistycznie, choć trudno spodziewać się, że przyciągnie nowych czytelników. Szansa na to będzie za to podczas premiery drugiego filmu o Greyu – wedle doniesień prasowych odpowiedzialny za scenariusz będzie sam mąż E. L. James. Poprzednia ekipa zrezygnowała z powodu konfliktu z autorką. Aktorzy zaś negocjują honoraria na kontynuację – i magazyn People donosi, że stawiają twarde warunki.

 

Zapowiedź:

Zobaczcie świat Pięćdziesięciu twarzy Greya raz jeszcze, tym razem oczami Christiana.

Polska premiera najnowszej książki EL James pt „Grey” już 10 września, w dzień urodzin Anastasii Steele!

okładkaHistoria miłosna, która zafascynowała miliony czytelników na całym świecie z perspektywy Christiana Greya.

Christian Grey sprawuje kontrolę nad wszystkim; żyje w świecie poukładanym, a sobie i innym narzuca duża dyscyplinę. Jego życie jest pozbawione emocji do dnia, gdy do jego biura wpada Anastasia Steele, kobieta o niesfornych brązowych włosach i zgrabnych nogach. Próbuje o niej zapomnieć, ale to tylko pogłębia jego uczucia, których nie potrafi zrozumieć i którym nie zdoła się oprzeć. W przeciwieństwie do kobiet, które poznał w przeszłości, Ana jest nieśmiała, zjawiskowa i zdaje się, że przejrzała, iż za cudownym dzieckiem biznesu i stylem życia właściciela luksusowego apartamentu, kryje się chłodne i zranione serce Christiana.

Czy relacja z Aną pozwoli Christianowi pokonać koszmary dzieciństwa, które nadal go nawiedzają? Czy jego mroczne pragnienia seksualne, potrzeba ciągłej dominacji i wstręt do siebie odstraszą Anę i zniszczą kruchą nadzieję, którą jedynie ona może mu dać?

Źródło: informacja prasowa Sonia Draga \ People. com

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!