Nowa książka Pattersona 2 października!

Kiedy najbogatszy pisarz na świecie wydaje nową powieść, nie sposób się nią nie zainteresować. Tym razem powstała we współpracy z Howardem Roughanem – autorem, którego James Patterson doskonale zna, bowiem pracowali razem przy kilku pozycjach. A czy Drugi miesiąc miodowy jest warty uwagi? Sprawdźcie sami:

drugi-miesiac-miodowyEthan i Abigail Breslowowie zostają zamordowani w trakcie miesiąca miodowego. Ojciec Ethana, chcąc odnaleźć morderców syna i synowej, zleca zawieszonemu w służbie czynnej agentowi FBI, Johnowi O’Harze, przeprowadzenie prywatnego śledztwa. Kiedy jednak w trakcie miesiąca miodowego zostaje zamordowana kolejna para, staje się jasne, że ktoś poluje na nowożeńców.

W tym samym czasie agentka Sarah Brubaker tropi innego seryjnego zabójcę, którego ofiary łączy jednakowe imię i nazwisko: John O’Hara. Podążając tropem wskazówek zostawianych przez mordercę, Sarah odkrywa, że sprawa ma związek ze śmiercią siostry zabójcy, Nory, i agentem Johnem O’Harą. Kilka lat wcześniej John zajmował się sprawą Nory, „czarnej wdowy”, i miał z nią romans. Brat Nory obwinia go o jej śmierć i po ucieczce ze szpitala psychiatrycznego zaczyna mordować ludzi noszących

to samo imię i nazwisko. Sarah otrzymuje polecenie skontaktowania się z Johnem, który ma ukryć się na czas prowadzonego śledztwa. Oboje jednak lekceważą polecenia swoich szefów i łączą siły, by rozwiązać obie sprawy. 

image008

Źródło: informacja prasowa Wydawnictwa Albatros

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!