Nowy Coben już za miesiąc!

Na tę książkę czekają wszyscy, którzy cenią sobie twórczość amerykańskiego króla thrillerów. Harlan Coben debiutował na początku lat dziewięćdziesiątych i od tamtej pory stopniowo umacniał swoją pozycję jako jednego z najbardziej poczytnych autorów na świecie. Zebrał szereg nagród w kraju i za granicą, a jego książki tłumaczone są na szereg języków. Już za miesiąc poznamy kolejną pozycję spod jego pióra, porównywaną przez krytyków do jednej z najgłośniejszych książek Cobena – Nie mów nikomu.

 

nieznajomy-b-iext31107161NIEZNAJOMY (STRANGER)

Harlan Coben

 

tłumaczenie: Robert Waliś

cena: 39,90 zł

DATA WYDANIA: 17 lutego 2016

 

NAJLEPSZA POWIEŚĆ HARLANA COBENA OD CZASU NIE MÓW NIKOMU

 

Nieznajomy pojawia się znikąd. Możesz spotkać go w barze, na parkingu, albo w sklepie spożywczym. Jego tożsamość pozostaje tajemnicą, a jego pobudki nie są jasne. Ale wiadomość, z którą  przychodzi, zmienia wszystko. Kilka słów, które wyszepcze ci do ucha sprawi, że jedyną rzeczą, którą będziesz mógł zrobić, będzie zbieranie okruchów twojego roztrzaskanego w drobny mak życia…

Adam Price ma wiele do stracenia: wygodne życie z piękną małżonką, dwóch wspaniałych synów i wszystkie atrybuty spełnionego amerykańskiego snu – duży dom, dobrą pracę i pozornie idealne życie.

Spotkanie z Nieznajomym nie tylko ujawni druzgocący sekret o jego żonie, ale też zasugeruje istnienie spisku, którego celem jest pozbawienie, go wszystkiego, co najcenniejsze – wliczając w to jego życie.

NA SOLIDNYM KŁAMSTWIE MOŻNA ZBUDOWAĆ CAŁKIEM UDANE ŻYCIE, ALE JEŚLI TAJEMNICA WYJDZIE NA JAW, WSZYSTKO PRZEPADA W MGNIENIU OKA

Źródło: informacja prasowa Wydawnictwa Albatros

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!