Idris Elba jako Roland z Mrocznej Wieży potwierdzony?

Wszystko wskazuje na to, że Idris Elba rzeczywiście stanie się twarzą wielotomowego cyklu fantasy Stephena Kinga. Wprawdzie nie wydano jeszcze żadnego oficjalnego komunikatu, ale w Hollywood wydaje się już przesądzone, że aktor znany z Prawa ulicy, Luthera oraz uniwersum Marvela, zgodził się na to, by zagrać Rolanda.

19492628156_54c893208f_k

O tym, że rewolwerowiec został obsadzony, donosi „The Lawyer Herald” – dziennikarze twierdzą, iż otrzymali informacje, jakoby Elba już podpisał kontrakt na wystąpienie w produkcji Sony. Nie potwierdziły tego jeszcze inne hollywoodzkie media, ale wydaje się to jedynie kwestią czasu. O czarnoskórym aktorze mówi się zresztą już od miesięcy, więc nie powinno to dziwić. Jeszcze dłużej natomiast krążą plotki o udziale Matthew McConaugheya, który miałby zagrać Człowieka w Czerni, czyli antagonistę serii.

Za reżyserię odpowiada Nikolaj Arcel, a „The Lawyer Herald” donosi także, iż obraz ma trafić na ekrany kin 13 stycznia 2017 roku. Wszystko wskazuje więc na to, że Idris Elba będzie miał w najbliższym czasie pełne ręce roboty – oprócz nowego sezonu Luthera, na który czekają widzowie nie tylko w Wielkiej Brytanii, ma zagrać także dwie, być może życiowe role – typowany jest bowiem jako następca Daniela Craiga w przygodach agenta 007.

Źródło: The Lawyer Herald |Fot. Lwp Kommunikáció via flickr

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!