Oto czołówka ekranizacji „Dallas ’63” Stephena Kinga

Już w przyszłym tygodniu widzowie w Stanach (i kilku innych krajach) za pośrednictwem platformy Hulu będą mogli obejrzeć miniserial na podstawie powieści Dallas ’63 Stephena Kinga. Dziś na stronie internetowej autora pojawiła się czołówka z pierwszego odcinka – zapowiada się całkiem nieźle, a sam King dodał do tego krótką informację, że otwarcie będzie nieco się zmieniało przy każdym odcinku.

Przypomnijmy, że główną rolę gra James Franco, a premiera całego sezonu odbędzie się 15 lutego 2016 roku. Dwugodzinny pierwszy odcinek reżyseruje Kevin Macdonald (znany m.in. z epickiej produkcji Ostatni król Szkocji czy thrillera Stan gry). Producentami wykonawczymi są Stephen King, J. J. Abrams, Bridget Carpenter oraz Bryan Burk.

Stacja zapowiada osiem odcinków, jednak od pewnego czasu mówi się o tym, iż powstaną kolejne sezony – najprawdopodobniej oderwane od tego, co miało miejsce w książce. Nam zaś pozostaje liczyć na to, że Hulu szybko pójdzie w ślady Netfliksa i udostępni swoją platformę widzom w Polsce.

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!