Harry Hole powraca!

Na szczegóły nowej powieści z Harrym Hole czekaliśmy jak na zbawienie… a nasz głód z każdym kolejnym strzępkiem informacji rósł. Głód, a może raczej pragnienie, zważając na charakter Harry’ego i jego upodobania. Ale nie tylko dlatego o pragnieniu wspominamy – książka, która ukaże się w marcu 2017 roku nosi bowiem tytuł The Thrist, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza Pragnienie właśnie.

zrzut-ekranu-2016-09-19-o-16-14-13Co więcej wiemy? Niewiele. Jo Nesbø ujawnił, że na ulicach Oslo grasuje kolejny niebezpieczny zabójca. Jego pierwsza ofiara to kobieta, której ciało policja odnajduje po tym, jak umówiła się na randkę przez internet. Ciało, które nie jest w najlepszym stanie, warto dodać. Sprawca zostawił bowiem na nim ślady, które jasno dowodzą, że policja nie będzie miała łatwego orzecha do zgryzienia…

To niestety wszystkie informacje, jakie do tej pory podano. Na stronie Jo Nesbø jest już link, pod którym będzie można przeczytać fragment – niestety na razie odsyła nas do pustej strony.

Nie wiadomo na razie, kiedy będzie miała miejsce Polska premiera. W Norwegii powieść ukaże się w marcu, zaś wersja anglojęzyczna trafi na półki amerykańskich i angielskich księgarń w maju. W drugiej połowie roku spodziewamy się zaś ekranizacji Pierwszego śniegu, w której główną rolę zagra Michael Fassbender.

Źródło: jonesbo.com

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!