TaniaKsiazka.pl otwiera stacjonarną księgarnię! Ceny jak w internecie

Otwarcie pierwszej księgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.pl i konferencja prasowa fundacji „Pomóż im”

Z przyjemnością ogłaszamy, że TaniaKsiazka.pl otworzyła swoją pierwszą księgarnię stacjonarną w Polsce. Oficjalne otwarcie pierwszego punktu stacjonarnego zostało połączone z konferencją prasową Fundacji Pomóż Im” i inauguracją Miesiąca Dobroczynności. TaniaKsiazka.pl współpracuje z Fundacją już 3,5 roku i z pomocą naszych Klientów udało nam się przekazać na jej rzecz niemal 180 tysięcy złotych! Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia.

Otwarcie pierwszej księgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.pl_1

Tak tanio jak w Internecie 

Otwarcie pierwszego punktu stacjonarnego księgarni, która od 11 lat prowadzi swoją działalność przede wszystkim w Internecie, to niewątpliwie wielkie wydarzenie. Chcieliśmy stworzyć przyjazne, nowatorskie i przytulne miejsce, w którym Goście szybko odnajdą dokładnie tę książkę, której właśnie szukają. Dzięki takim podpowiedziom jak TanioKsiążkowa ekipa poleca, czy Przeczytaj, zanim obejrzysz, odwiedzający księgarnię szybko zorientują się wśród nowości książkowych, największych hitów, książek, które zostały zekranizowane, najróżniejszych gatunków i książek polecanych.

Otwarcie pierwszej księgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.pl_2_

Jakby tego było mało, w punkcie stacjonarnym obowiązują dokładnie takie same ceny jak w księgarniach internetowych! Tak więc możemy mieć książkę od ręki” i do tego w rewelacyjnej cenie. Pierwszy punkt stacjonarny został otwarty w Białymstoku przy ulicy Kolejowej 12E/3 (parter). Zapraszamy mieszkańców i przyjezdnych do odwiedzenia naszej pierwszej stacjonarnej księgarni. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Miesiąc Dobroczynności Fundacji Pomóż im”

Wraz z otwarciem naszego pierwszego punktu stacjonarnego, wydarzeniem towarzyszącym była konferencja z udziałem Pana Arnolda Sobolewskiego, Prezesa Zarządu Fundacji „Pomóż Im”, inaugurująca rozpoczynający się wkrótce Miesiąc Dobroczynności (listopad). Działalność Fundacji jest nam szczególnie bliska, podobnie jak los chorych dzieci i ich rodzin, którym pomaga.

Otwarcie pierwszej księgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.pl_3_

Oprócz zainaugurowania rozpoczęcia Miesiąca Dobroczynności, Fundacja Pomóż Im” ogłosiła także listę miejsc, gdzie pojawią się specjalne puszki, do których darczyńcy będą mogli wrzucać pieniądze. Będą to znane białostockie restauracje, punkty usługowe, hotele, kawiarnie, kluby taneczne. Jednak jak powiedział Arnold Sobolewski: Pieniądze są bardzo ważną rzeczą. Bez nich nie potrafimy działać, inaczej nie możemy działać. Jeszcze ważniejsze jest jednak to to, że widząc taką puszkę, ludzie zainteresują się tym, co robimy, wejdą na naszą stronę, poznają nasze dzieci i zobaczą, na czym realnie polega nasza pomoc.

Pomaganie jest fajne

CEO firmy Glosel, właściciel TaniaKsiazka.pl, Łukasz Kierus zapytany o to, dlaczego warto pomagać, odpowiedział: Przede wszystkim pomaganie jest fajne, a dodatkowo przez to czujemy się także częścią społeczności białostockiej. Ponadto sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak ciężko jest rodzicom wychowywać dzieci zdrowe, a już nie mówiąc o tym, kiedy okazuje się, że dziecko jest chore. Dla nas współpraca z Fundacją jest po prostu takim aktem dobroci, który nas niewiele kosztuje, a jest bardzo potrzebny.

Jak zachęcić innych?

A na pytanie, jak zachęcić innych przedsiębiorców do włączenia się do akcji, Agnieszka Stankiewicz-Kierus, Prezes Zarządu firmy Glosel, właścicielka księgarni TaniaKsiazka.pl i CzaryMary.pl odpowiedziała: Uważam, że każdy przedsiębiorca powinien wziąć pod uwagę możliwość wspierania Fundacji i myślę, że jest to prawdziwy powód do dumy i zaszczyt, że część dochodów ze swojej działalności można przekazać na taki cel. 

Łukasz Kierus wyjaśnił także, że: Fundacja żyje tak naprawdę dzięki naszym Klientom i dzięki dokonywanym przez nich zakupom w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl. My przekazujemy część zysku uzyskanego ze sprzedaży każdego produktu na rzecz Fundacji.

Dumni

Jako TaniaKsiazka.pl jesteśmy dumni, że możemy być elementem tak wspaniałej pomocy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stacjonarnego punktu w Białymstoku lub dokonywania zakupów na stronach naszej księgarni internetowej i w ten sposób przyłączenia się do wielkiej akcji zbierania pieniędzy na rzecz Dzieci z Hospicjum. Jak to powiedział Łukasz Kierus: Uważam, że trzeba się dzielić. Skoro potrafimy w jakiś sposób zachęcić do zakupów i jednocześnie wspierać Fundację, to wszyscy na tym korzystamy, a w końcu przecież najważniejsze są chore dzieci i ich rodzice.

Źródło: informacja prasowa księgarni TaniaKsiazka.pl

Author: Booknews

Ciekawe? Podziel się!